Groepsindeling
30 juni 2022
Het was dit jaar een hele toer om de formatie rond te krijgen. Er moest best wat geschoven worden met mensen om alle groepen bezet te krijgen en helemaal ideaal is het plaatje niet. Maar er moet wel les gegeven worden aan alle groepen. In onderstaand overzicht vindt u de indeling.
Gr 1 | Juf van Veldhuizen Juf Rekker |
(ma-wo) (do-vr) |
Gr 2 | Juf Van 't Hof | (ma-vr) |
Gr 3 | Juf Dijs Juf Van den Berge |
(ma,di,do) (wo,vr) |
Gr 4 | Juf Van Hoorn | (ma-vr) |
Gr 5 | Juf Van Leijenhorst Meester Capellen |
(ma,do) (di,wo,vr) |
Gr 6 | Juf Smits Juf Bulsink |
(ma) (di-vr) |
Gr 7 | Juf Heijkamp Juf Verwoerd Meester Van Dijk |
(ma) (di,wo,do) (do,vr) |
Gr 8 | Juf Moree Juf Kooistra |
(ma-wo) (wo-vr) |
Juf Verwoerd en meester Van Dijk gaan op donderdag om de beurt voor de groep. Juf Moree en juf Kooistra werken om de beurt op woensdag.
Juf Beulenkamp zal waar nodig bijspringen in groep 5. Meester Capellen zit nog in de opbouwfase wat betreft zijn werkhervatting.
Juf Mosselman gaat de roostervrije dagen in de onderbouw doen en juf Kooij in de bovenbouw.
Hopelijk brengt het nieuwe jaar weer wat stabiliteit en kunnen alle groepen weer volledig les krijgen zonder al teveel uitval. We willen u danken voor het geduld en begrip in het afgelopen jaar. Het is toch regelmatig gebeurd dat een groep thuis moest blijven. Dat was voor u ook niet altijd makkelijk. Dank dat we zo eens-gezind hierin opgetrokken zijn. Dat waarderen we zeer.